Komputery naszą pasją!

Chłodzenia, Newsy

Nowe chłodzenia wodne od Thermaltake

thermaltake

Firma Thermaltake wprowadziła dziś na rynek nowe chłodzenia cieczą: TH240 ARGB Sync i TH120 ARGB Sync. Jak mówią nazwy, pierwsza z nich posiada radiator o wymiarach 240 mm x 120 mm, natomiast druga wersja jest mniejsza, bo już 120 mm x 120 mm.

Pod względem technicznym różnią się jeszcze wagą, bo większa wersja waży 1430 g, a ta druga 715 g. Wentylatory cechuje przepływ powietrza na poziomie 59.28 CFM, a maksymalnie rozkręca się do 1500 RPM. Oczywiście są wyposażone w ledy ARGB, którymi możemy sterować za pomocą dołączonego w zestawie kontrolera lub za pośrednictwem oprogramowania płyty głównej. Oczywiście wentylatory są zasilane dwoma wtyczkami: jedna 4-pinowa PWM i 3-pinowa ARGB.

Od chłodnicy wychodzą dwa węże w oplocie o długości 400 mm. Podstawa pompki jest wykonana z miedzi, a na górze posiada ozdobę z ledów ARGB. Obraca się ze stałą prędkością 3300 RPM.

Firma Thermaltake nie ujawniła jeszcze ceny nowych chłodzeń. Dodatkowo są one kompatybilne prawie ze wszystkimi gniazdami Intela LGA (oprócz 775) oraz AMD (oprócz TR4).

Źródła: Thermaltake