Komputery naszą pasją!

Newsy

Przydatne gadżety na powrót do szkoły

gadżety na powrót do szkoły

Za kilka dni kończy się sierpień, a wraz z nim wakacje. Wielu z nas wróci z powrotem do szkoły. Jednak przed tym trzeba się zaopatrzyć w przybory szkolne, ale również w gadżety, które znacznie ułatwią nam naukę. W tym artykule przedstawimy Wam kilka przydatnym przedmiotów, które mogą się przydać w szkole.

Mały i poręczny laptop

Laptopem, który polecamy jest Laptop Lenovo ThinkBook 14-IIL. Komputer jest bardzo smukły, dzięki czemu bez problemu zmieści się w plecaku. Posiada procesor Intel Core i5-1035G1 wraz z zintegrowaną kartą graficzną, 16GB pamięci ram DDR4 o prędkości 2666 MHz. Oprócz tego ma zainstalowany dysk SSD M.2 PCIe o pojemności 512GB. Dzięki tym podzespołom jest on szybki i wydajny. Ponadto matryca IPS zapewni Wam świetne odwzorowanie barw.

Laptop Lenovo ThinkBook 14-IIL

Powerbank

Powerbank jest bardzo przydatnym gadżetem dla osób, które mieszkają bardzo daleko od swoich szkół. Jednym z lepszych jest Powerbank Redmi o mocy 20000 mAh. Dzięki niemu nie musicie się martwić o to, że rozładuje się Wam telefon podczas dalekiej podróży. Urządzenie posiada dwa USB-A oraz dodatkowe wejścia USB-C i micro USB, które pozwalają ładować cztery urządzenia jednocześnie. Oprócz tego cechuje się dwukierunkowym szybkim ładowaniem 18W. Naładowanie baterii do 100% do kwestia kilku chwil. Dostępna jest wersja biała lub czarna.

Powerbank Redmi

Smartwatch

Bardzo dobrym smartwatchem jest Samsung Galaxy Watch4, który posiada wiele przydatnych opcji. Można go zintegrować z najpopularniejszymi aplikacjami takimi jak Youtube, Sklep Play, Google Maps oraz Google Pay. Możesz zsynchronizować sobie go z telefonem i dzięki temu to co robisz na smartfonie, to samo wykona się na smartwatchu. Możesz go również użyć podczas trudnego egzaminu. Watch4 jest również przydatny dla osób, które ćwiczą. Przechowuje on szczegółowe wyniki treningów oraz liczy spalone kalorie. Polecamy każdemu ten produkt.

Samsung Galaxy Watch4

Tania i dobra drukarka

Podczas nauki zbieramy dużo notatek oraz materiałów, które warto mieć przy sobie. Z tego względu polecamy kupno drukarki. Ale jaką wybrać? Firma Brother jest jednym z najpopularniejszych producentów urządzeń wielofunkcyjnych, w tym drukarek oraz skanerów. Polecanym modelem jest Brother HL-1223WE. Jest to drukarka laserowa, która pozwala na szybkie drukowanie dokumentów. Ponadto jeden toner pozwoli na wydrukowanie ponad 2000 stron, a koszt eksploatacji jest bardzo niski.

Brother HL-1223WE