Komputery naszą pasją!

Newsy

Najlepsze prezenty dla graczy na Walentynki

gracz komputerowy

Rozpoczęliśmy kolejny miesiąc, czyli luty. A co za tym idzie? Oczywiście kojarzy się to z Walentynkami. Każdy kto posiada swoją drugą połówkę na pewno ma zagwozdkę i zastanawia się co kupić ukochanej osobie. Świetnie się składa, jeśli ten ktoś jest graczem. Poniżej znajdziecie kilka prezentów, z których typowy komputerowiec będzie zadowolony. A może nawet oboje na tym skorzystacie?

Logitech G29 + Shifter

Jeśli twoja druga połówka jest nakręcona na gry wyścigowe, to na pewno musi mieć kierownice Logitech G29. Konstrukcja szwajcarskiej firmy charakteryzuje się świetną wytrzymałością. Kierownica ma łożyska kulkowe z mocnej stali w drążku kierowniczym. W zestawie znajdują się również pedały ze stali nierdzewnej. Co więcej, na kierownicy znajdziesz także ręcznie szytą skórę, która daje wspaniałe wrażenie realizmu. Dodatkowo posiada mechanizm sprzężenia zwrotnego z napędem dwusilnikowym, który pozwoli prawdziwie poczuć zachowanie opon na dosłownie każdym zakręcie, a także na zmiennych podłożach. Dodatkowo polecamy dokupić Driving Force Shifter, który jeszcze bardziej uwydatni doświadczenia podczas grania w gry samochodowe.

Logitech G29
Driving Force Shifter g29

PlayStation 5

Myślę, że z tego prezentu każdy z Was na pewno będzie zadowolony. Najnowsza konsola PlayStation 5 – względem swoich poprzedników – posiada szybki dysk SSD, dzięki czemu gry będą się wczytywały bardzo szybko. Ponadto dzięki niej możecie wyświetlić obraz 4K na poziomie 120 Hz. Najnowsza konstrukcja od Sony oparta na podzespołach graficznych AMD pozwoli na odpalenie każdej gry na wysokich ustawieniach graficznych wraz z świetną płynnością rozgrywki.

Sony PlayStation 5

Cyberpunk 2077

Jeśli twoja druga połówka nie zagrała w tą grę to jak najszybciej musisz to zmienić! Cyberpunk 2077 jest to produkcja CDProjekt Red, która przenosi nas do dalekiej przeszłości, gdzie świat kontrolują wielkie mega korporacje oraz mania przerabiania własnego ciała. Cała gra zapewnia rozgrywkę nawet do 100 godzin. Polecam każdemu zanurzyć się w mieście Night City. Produkcja dostępna jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Google Stadia.

cyberpunk 2077

Red Dead Redemption 2

Kolejną świetną produkcją jest Red Dead Redemption 2, stworzona przez studio RockstarGames, znanego dzięki serii Grand Theft Auto. W tym tytule przenosimy się na dziki zachód i wcielamy się w niejakiego Arthura Morgana, który wraz ze swoim gangiem stara się przeżyć. Gra jest bardzo rozbudowana. Dodatkowo zapewnia świetną historię na bardzo długie godziny. Polecam każdemu!

Red dead redemption 2