Komputery naszą pasją!

Newsy

Co na walentynkowy prezent dla gracza?

sluchawki-do-komputera

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki, a wraz z nimi zadajemy sobie pytanie, jaki prezent sprawić bliskiej osobie. Jeśli Wasz ukochany/ukochana jest graczem komputerowym to trafiliście w dobre miejsce. Poniżej przedstawimy Wam kilka produktów, z których każdy gracz będzie na pewno zadowolony.

Bezprzewodowe słuchawki Logitech

Bezprzewodowe słuchawki dla graczy ostatnimi czasy robią się coraz bardziej popularne. Dziś zaprezentuje jedne z nich, a mianowicie Logitech G Pro X Lightspeed. Są to jedne z najlepszych słuchawek bezprzewodowych na rynku. Charakteryzują się świetnym dźwiękiem oraz mikrofonem, który został zbudowany razem z firmą Blue. Czas pracy na jednym ładowaniu trwa ponad 20 godzin. Minusem jest cena, bo aż ponad 600 zł. Podobne słuchawki to Logitech G733, które również gorąco polecam.

Najlepsza myszka dla graczy

Tutaj również zajmiemy się firmą Logitech. Myszka bezprzewodowa, tak samo jak słuchawki robią się coraz bardziej popularne. Brak kabla naprawdę poprawia komfort pracy. Tym razem przedstawię Wam Logitech Pro Wireless Gaming. Gryzoń wyposażony jest w HERO 25K. Czujnik zapewnia precyzję przy prędkościach przekraczających 400 ips w całym zakresie czułości bez wygładzania, akceleracji lub filtrowania oraz gwarantuje graczom niezrównany czas reakcji i precyzję. Teraz, korzystając z oprogramowania Logitech G HUB możesz zwiększyć rozdzielczość nawet do 25 600 DPI.

PlayStation 5

Myślę, że z tego prezentu każdy z Was na pewno będzie zadowolony. Najnowsza konsola PlayStation 5 – względem swoich poprzedników – posiada szybki dysk SSD, dzięki czemu gry będą się wczytywały bardzo szybko. Ponadto dzięki niej możecie wyświetlić obraz 4K na poziomie 120 Hz. Najnowsza konstrukcja od Sony oparta na podzespołach graficznych AMD pozwoli na odpalenie każdej gry na wysokich ustawieniach graficznych wraz z świetną płynnością rozgrywki.

playstation 5

Coś na zabicie czasu

Jeśli twoja druga połówka nie zagrała w tą grę to jak najszybciej musisz to zmienić! Cyberpunk 2077 jest to produkcja CDProjekt Red, która przenosi nas do dalekiej przeszłości, gdzie świat kontrolują wielkie mega korporacje oraz mania przerabiania własnego ciała. Cała gra zapewnia rozgrywkę nawet do 100 godzin. Polecam każdemu zanurzyć się w mieście Night City. Produkcja dostępna jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Google Stadia.

cyberpunk 2077

Jeśli chcecie zobaczyć więcej produktów, nie tylko związanych ze sprzętem komputerowym to zapraszam Was pod ten LINK.