Komputery naszą pasją!

Newsy

Najlepsze prezenty na święta dla gracza 2020

prezenty dla gracza

Przed nami zbliża się grudzień, a wraz z nim długo wyczekiwane święta. Z pewnością każdy zastanawia się co kupić swoim bliskim na gwiazdkę. Jeśli planujesz kupić coś komuś, kto jest graczem komputerowym i nie wiesz z czego byłby zadowolony, to jesteś w odpowiednim miejscu! Poniżej zaprezentujemy Wam najlepsze prezenty dla komputerowca, z których będzie na pewno zachwycony.

Myszka dla graczy do 200 zł

Można by wymienić wiele myszek, które byłyby idealna dla gracza. Jednak firma Steelseries przyzwyczaiła nas do swoich produktów, które są wysokiej jakości. Polecam myszkę SteelSeries Rival 3, która jest świetnym stosunkiem jakości do ceny. Posiada 6 przycisków, które możecie dowoli zaprogramować. Niezmienną jakość działania zagwarantują mechaniczne przełączniki o wytrzymałości aż 60 milionów kliknięć. Sensor PixArt natomiast oferuje precyzję oraz prawdziwe śledzenie ruchów użytkownika 1:1. Ponadto znajdzie się coś dla osób, które uwielbiają podświetlenie RGB.

SteelSeries Rival 3

Monitor dla gracza

Najlepszym wyborem będzie monitor, który będzie miał odświeżanie na poziomie przynajmniej 144 Hz. iiyama G-Master G2470HSU Red Eagle posiada 165 Hz matrycę z czasem reakcji 1ms. Oczywiście jest to matowa matryca IPS, która zapewni świetne odwzorowanie kolorów i kąty widzenia. Ma również możliwość montażu na ścianie lub uchwycie, bo jest wyposażony w standard VESA.

iiyama G-Master G2470HSU

Najlepsze słuchawki dla graczy

Obeznanych w temacie na pewno nie zdziwi fakt, że polecamy właśnie te słuchawki. ISK HD9999 jest produktem, który oferuje świetną jakość dźwięku oraz wykonania za stosunkowo niską cenę. Ponadto są one bardzo wygodne i nie poczujecie dyskomfortu po długim siedzeniu przy komputerze. Zapewniają świetne basy jak i inne tony. Nic tylko brać!

ISK HD9999

Klawiatura dla gracza

SPC Gear GK530 jest to klawiatura naszego rodzimego producenta. Jest to bardzo tania konstrukcja, lecz bardzo wytrzymała. Jest wykonana głównie z metalu, więc nie będzie się poruszać podczas intensywnych rozgrywek w gry. Posiada też przełączniki mechaniczne Kaihl Red z żywotnością do 50 mln wciśnięć, co czyni je bardzo wytrzymałymi. Znajdzie się też coś dla osób, które kochają podświetlenie RGB, ponieważ każdy przycisk na indywidualne podświetlenie. Każdy spersonalizuje ją do własnych upodobań.

SPC Gear GK530

A co z grami komputerowymi?

Oczywiście najbardziej wyczekiwaną grą jest Cyberpunk 2077, która swoją premierę ma 10 grudnia. Jest to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Z prezentacji jakie przygotował dla nas CD Projekt Red, można się domyślać, że jest to świetna gra.

Cyberpunk 2077